Kasia i Paweł Willa Diana

 

Fotograf Ślubny Dolny Śląsk

Jedna z wielu rzeczy, za które kocham fotografię, to możliwość jaką daje mi, aby poznawać nowych ludzi i odwiedzać nowe miejsca takie jak właśnie Dolny Śląsk- wprawdzie daleko położony, ale przepiękny.

Fotograf Ślubny Dolny Śląsk

Całkiem niedawno miałem wielką przyjemność być razem z Kasią i Pawłem w ich pięknym dniu. Tym razem miałem okazję się sprawdzić jako fotograf ślubny na Dolnym Śląsku, a dokładniej w Stroniu Śląskim. Już podczas pierwszej rozmowy z Kasią i Pawłem dało się wyczuć, że to będzie piękny i emocjonujący dzień. Dbałość o detale i zaplanowanie wszystkiego w najmniejszych szczegółach sprawiła, że było to naprawdę niezwykłe wesele. Zobaczcie sami jaką historię udało mi się opowiedzieć zdjęciami.

Ślub odbył się w pięknym, choć dość surowym kościółku, natomiast wesele było w pięknej Willi Diana w Stroniu Śląskim.

fotografslubnydolnyslask""

  no comments
  Add a comment...

  Your email is never published or shared. Required fields are marked *

   Sesja o zachodzie słońca

   Sesja poślubna

   Sesja plenerowa w inny dzień pozwala wybrać w zasadzie wszystko. Można wybrać sobie pogodę. Można jechać w piękne miejsce i podziwiać piękne krajobrazy. Można jechać w góry, można wybrać jezioro. W zasadzie możliwości jest pełno.

   Sesja w górach jest niezwykła i niepowtarzalna. Z Sylwią i Bartkiem wybraliśmy się do miejsca przepięknego, położonego w Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. Góra Zborów jest to niewielkie wzniesienie, które jest niesamowitym punktem widokowym pokazującym piękno całej okolicy. Jeżeli do tego zaświeci piękne, czerwcowe słońce, to mamy magiczny, niepowtarzalny klimat.

   Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć z tej sesji! Sylwia i Bartek w rolach głównych.

    no comments
    Add a comment...

    Your email is never published or shared. Required fields are marked *

     Monika i Łukasz- Babie Lato Gdów

     Ślub Moniki i Łukasza odbył się w jedną z pięknych i upalnych sobót ostatniego lata. Monika i Łukasz włożyli dużo wysiłku w przygotowanie swojego ślubu. Bardzo podoba mi się, że pary młode wkładają tak dużo serca przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Już w czasie naszego pierwszego spotkania, a później sesji narzeczeńskiej byłem pod dużym wrażeniem ich wizji całej uroczystości. Nie mówiąc już o tym, że to para świetnych ludzi!
     Błogosławiny, które odbyły się w domu rodzinnym Moniki (po bardzo klimatycznych przygotowaniach obojga) były jednymi z bardziej wzruszających, które miałem okazje zobaczyć. W czasie ceremonii ślubnej też nie obyło się bez łez i dużej ilości miłych emocji. A wesele – zaplanowane w stylu Great Gatsby było ukoronowaniem planu Moniki i Łukasza. Do tego zachód słońca, który towarzyszył nam w czasie krótkiej sesji plenerowej w czasie wesela powalał na kolana. Zobaczcie sami, a po oglądnięciu reportażu zapraszam do obejrzenia materiału z sesji plenerowej Moniki i Łukasza, która odbyła się w jeden z ostatnich dni lata.

      no comments
      Add a comment...

      Your email is never published or shared. Required fields are marked *

       Ala i Szymek- Reportaż ślubny

       Pamiętacie z Facebooka zdjęcie małego chłopca, który z cudowną – zawadiacką minką zapozował mi przed obiektywem „na tle” czterech dorosłych mężczyzn? To jedno ze zdjęć z reportażu, do którego obejrzenia dziś Was zapraszam. Ślub Ali i Szymka tak właśnie bym określił – jako zawadiacki, choć równocześnie bardzo subtelny i elegancki. Oboje piękni – Ala zjawiskowa i zakochany w niej po uszy Szymon powiedzieli sobie „tak” w majowy weekend. Każdy szczegół ich ceremonii – począwszy od przygotowań aż po zabawy weselne i atrakcje jakie przygotowali dla swoich gości – był dokładnie przemyślany i w moim odczuciu idealnie nawiązywał do charakterów Ali i Szymka. Bardzo miło było towarzyszyć im w ich szczególnym dniu! A bohater zdjęcia o którym pisze w pierwszym zdaniu pojawia się na jeszcze kilku innych klatkach. I tam też wymiata! Zobaczcie sami!

        

        4 comments
        Add a comment...

        Your email is never published or shared. Required fields are marked *

        Asia i Kamil – Sesja w górach

        Sesja narzeczeńska w górach

        Jesień w tym roku była piękna. A jesień w górach zapierała dech w piersiach. Asię i Kamila mieliście już okazję oglądać ich sesji narzeczeńskiej, na którą również pojechaliśmy w góry.

        Plener ślubny 

        Dziś chciałbym Wam pokazać ich sesję poślubna – na którą pojechaliśmy na Spisz – w połowie października. Piękne słoneczne popołudnie mocno podkreślało kolory drzew i traw, a Tatry – mimo, że nie do końca widoczne w całej swojej okazałości – zachwycały. Asia i Kamil, to taka para, która w czasie każdej naszej sesji zaskakiwała mnie swoją czułością i niesamowitymi – wręcz intymnymi emocjami – które sobie okazywali. Uwielbiam pracować z takimi parami i pokazywać takie emocje! Tak było i tym razem – zobaczcie sami!

         2 comments
         Add a comment...

         Your email is never published or shared. Required fields are marked *

         Gosia i Kamil – Sesja we Włoszech

          

          2 comments
          Add a comment...

          Your email is never published or shared. Required fields are marked *

          • Magdalena - Uwielbiam zdjęcie z drona! Reszta też piękna!ReplyCancel

           • admin - Dzięki! Dron był gościnnie i traktowałem jako ciekawostkę 🙂ReplyCancel