Sesja o wschodzie słońca

Sesja o wschodzie słońca

Sesja w górach

Ania i Paweł to ludzie gór. Od samego początku wiedzieliśmy, że sesja musi być w górach. Mieliśmy w głowie dwie opcje, ale w końcu wygrał piękny widok na najwyższe polskie góry. Jedynym moim warunkiem był wschód słońca. Wiedziałem, że festiwalu mgieł pod szczytami gór nie przebije nic. Na szczęście Ania z Pawłem zaufali mi w pełni i mogliśmy planować szczegóły.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska zwłaszcza w górach to świetna sprawa, jednak z Anią i Pawłem nie udało nam się na nią umówić, mimo najszczerszych chęci. Dlatego wiedziałem, że na sesję ślubną musimy umówić się w super miejscu. Jak już mieliśmy nasze super miejsce, to trzeba było dograć logistykę i wstać o 4 rano.  Nie było wyjścia, bo co może być piękniejszego od wschodzącego słońca pośród majaczących w oddali gór pokrytych pierzyną mgieł. Szczerze powiedziawszy, to chyba najpiękniejszy spektakl, jaki można sobie wymarzyć. Jest to spektakl wymagający, ale mimo wszystko całe piękno otoczenia wynagradza wszystko.

Sesja o wschodzie słońca

To dosyć trudne wyzwanie. Wyzwanie dla fotografa, bo o tak wczesnych godzinach porannych trzeba zachować dość dużą otwartość umysłu i postarać się sięgnąć głęboko do worka z kreatywnością. O tej porze dnia to chyba nic nie jest łatwe, a jednak nie ma wyjścia. Dla pary też to nie jest łatwe, bo sesja o wschodzie słońca to dość duże wyzwanie logistyczne. Suknia, zwłaszcza tak piękna, musi być przygotowana. Trzeba zadbać o makijaż, co o tak wczesnej porze jest niezwykle trudne. Trzeba postarać się mieć ładną fryzurę no i w końcu nie wyglądać na zdjęciach jakby co dopiero człowiek się obudził.

Wstajesz więc rano i liczysz, że te wszystkie rzeczy, na które do pewnego stopnia masz wpływ wyjdą tak jakby się chciało. I przez całą drogę liczysz, że jedyna rzecz, na którą wpływu się nie ma też zagra jak trzeba. Pogoda wszak bywa kapryśna i nieprzewidywalna, zwłaszcza w górach. Dość opowiadania. Zobaczcie sami.

 

 

Sesja o wschodzie słońcaSesja o wschodzie słońcaSesja o wschodzie słońca

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Kasia i Paweł Willa Diana

 

Fotograf Ślubny Dolny Śląsk

Jedna z wielu rzeczy, za które kocham fotografię, to możliwość jaką daje mi, aby poznawać nowych ludzi i odwiedzać nowe miejsca takie jak właśnie Dolny Śląsk- wprawdzie daleko położony, ale przepiękny.

Fotograf Ślubny Dolny Śląsk

Całkiem niedawno miałem wielką przyjemność być razem z Kasią i Pawłem w ich pięknym dniu. Tym razem miałem okazję się sprawdzić jako fotograf ślubny na Dolnym Śląsku, a dokładniej w Stroniu Śląskim. Już podczas pierwszej rozmowy z Kasią i Pawłem dało się wyczuć, że to będzie piękny i emocjonujący dzień. Dbałość o detale i zaplanowanie wszystkiego w najmniejszych szczegółach sprawiła, że było to naprawdę niezwykłe wesele. Zobaczcie sami jaką historię udało mi się opowiedzieć zdjęciami.

Ślub odbył się w pięknym, choć dość surowym kościółku, natomiast wesele było w pięknej Willi Diana w Stroniu Śląskim.

fotografslubnydolnyslask""

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Sesja o zachodzie słońca

Sesja poślubna

Sesja plenerowa w inny dzień pozwala wybrać w zasadzie wszystko. Można wybrać sobie pogodę. Można jechać w piękne miejsce i podziwiać piękne krajobrazy. Można jechać w góry, można wybrać jezioro. W zasadzie możliwości jest pełno.

Sesja w górach jest niezwykła i niepowtarzalna. Z Sylwią i Bartkiem wybraliśmy się do miejsca przepięknego, położonego w Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. Góra Zborów jest to niewielkie wzniesienie, które jest niesamowitym punktem widokowym pokazującym piękno całej okolicy. Jeżeli do tego zaświeci piękne, czerwcowe słońce, to mamy magiczny, niepowtarzalny klimat.

Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć z tej sesji! Sylwia i Bartek w rolach głównych.

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Monika i Łukasz- Babie Lato Gdów

Ślub Moniki i Łukasza odbył się w jedną z pięknych i upalnych sobót ostatniego lata. Monika i Łukasz włożyli dużo wysiłku w przygotowanie swojego ślubu. Bardzo podoba mi się, że pary młode wkładają tak dużo serca przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Już w czasie naszego pierwszego spotkania, a później sesji narzeczeńskiej byłem pod dużym wrażeniem ich wizji całej uroczystości. Nie mówiąc już o tym, że to para świetnych ludzi!
Błogosławiny, które odbyły się w domu rodzinnym Moniki (po bardzo klimatycznych przygotowaniach obojga) były jednymi z bardziej wzruszających, które miałem okazje zobaczyć. W czasie ceremonii ślubnej też nie obyło się bez łez i dużej ilości miłych emocji. A wesele – zaplanowane w stylu Great Gatsby było ukoronowaniem planu Moniki i Łukasza. Do tego zachód słońca, który towarzyszył nam w czasie krótkiej sesji plenerowej w czasie wesela powalał na kolana. Zobaczcie sami, a po oglądnięciu reportażu zapraszam do obejrzenia materiału z sesji plenerowej Moniki i Łukasza, która odbyła się w jeden z ostatnich dni lata.

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Ala i Szymek- Reportaż ślubny

Pamiętacie z Facebooka zdjęcie małego chłopca, który z cudowną – zawadiacką minką zapozował mi przed obiektywem „na tle” czterech dorosłych mężczyzn? To jedno ze zdjęć z reportażu, do którego obejrzenia dziś Was zapraszam. Ślub Ali i Szymka tak właśnie bym określił – jako zawadiacki, choć równocześnie bardzo subtelny i elegancki. Oboje piękni – Ala zjawiskowa i zakochany w niej po uszy Szymon powiedzieli sobie „tak” w majowy weekend. Każdy szczegół ich ceremonii – począwszy od przygotowań aż po zabawy weselne i atrakcje jakie przygotowali dla swoich gości – był dokładnie przemyślany i w moim odczuciu idealnie nawiązywał do charakterów Ali i Szymka. Bardzo miło było towarzyszyć im w ich szczególnym dniu! A bohater zdjęcia o którym pisze w pierwszym zdaniu pojawia się na jeszcze kilku innych klatkach. I tam też wymiata! Zobaczcie sami!

 

4 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Asia i Kamil – Sesja w górach

Sesja narzeczeńska w górach

Jesień w tym roku była piękna. A jesień w górach zapierała dech w piersiach. Asię i Kamila mieliście już okazję oglądać ich sesji narzeczeńskiej, na którą również pojechaliśmy w góry.

Plener ślubny 

Dziś chciałbym Wam pokazać ich sesję poślubna – na którą pojechaliśmy na Spisz – w połowie października. Piękne słoneczne popołudnie mocno podkreślało kolory drzew i traw, a Tatry – mimo, że nie do końca widoczne w całej swojej okazałości – zachwycały. Asia i Kamil, to taka para, która w czasie każdej naszej sesji zaskakiwała mnie swoją czułością i niesamowitymi – wręcz intymnymi emocjami – które sobie okazywali. Uwielbiam pracować z takimi parami i pokazywać takie emocje! Tak było i tym razem – zobaczcie sami!

2 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Gosia i Kamil – Sesja we Włoszech

 

2 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

  • Magdalena - Uwielbiam zdjęcie z drona! Reszta też piękna!ReplyCancel

    • admin - Dzięki! Dron był gościnnie i traktowałem jako ciekawostkę 🙂ReplyCancel