Wiola i Maciek- Euforia w Myślenicach

Fotograf-slubny-myslenice-sala-weselna-euforia-fotograf-brzesko-krakow-tarnow

Wspaniały, choć deszczowy ślub

Wioli i Macieja

w Myślenicach – Sala Euforia Myślenice

Gdy Wiola i Maciej wychodzili z kościoła w strugach deszczu, obejmując się, uśmiechając i zupełnie ignorując, że mokną, czas jakby zatrzymał się na chwilę, a w mojej głowie Gene Kelly śpiewał słowa Singin’ in the Rain: „Śmieję się z chmur tak ciemnych na górze. W sercu mam słońce i jestem gotowy na miłość”. W takich momentach zawsze przypominam sobie, dlaczego tak bardzo kocham tę robotę. Ale co ja będę tu gadał, pokażę Wam – koniecznie zobaczcie reportaż weselny Wioli i Maćka.

Złe dobrego początki

To był deszczowy, lipcowy dzień. Woda lała się z nieba, a ja błądziłem samochodem w poszukiwaniu jakiegokolwiek skrawka, gdzie mógłbym zaparkować. W końcu się udało, ale już zdążyłem się zdenerwować, bo choć czasu było jeszcze sporo, to nie chciałem niczego przegapić. Z Wiolą spotkałem się w salonie BOSKO Kosmetologia Profesjonalna i szybko poprawił mi się humor, tym bardziej, że prowadzi go szwagierka panny młodej – Gosia. Znam ją dobrze, ponieważ razem z Gosią i Kamilem robiliśmy sesję ślubną nad oszałamiającym jeziorem Lago di Braies w północnych Włoszech. Wspomnienia tego słonecznego czasu od razu wprawiły mnie w pozytywny nastrój.

Na ślub jak w teren

Wiola szykowała się do ślubu w rodzinnym domu. Jak to zazwyczaj bywa, było sporo stresu, śmiechu i rozgardiaszu. Przygotowanie panny młodej to często lekceważony element reportażu ślubnego, a przecież to właśnie wtedy często udaje się zrobić niesamowite ujęcia pełne naturalnych emocji. Młodzi do kościoła jechali żółtym jeepem, który w szary dzień jeszcze bardziej niż zwykle wyróżniał się na drodze. Pod świątynią przywitało ich morze parasoli. Nie wiem dlaczego, ale ich widok zapadł mi szczególnie w pamięć, może dlatego, że tworzył tak wyjątkowy klimat.

Ślub w kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Myślenicach

Sakramentalne „tak” Wiola i Maciej postanowili powiedzieć sobie w Sanktuarium Matki Boskiej Myślenickiej. Świątynia ma jednolite białe ściany i prostą posadzkę w biało-czarną szachownicę, dzięki czemu nic nie odrywa uwagi patrzącego od wyremontowanego kilka lat temu, cudownego ołtarza. Ceremonia była wzruszająca – nie obyło się bez łez. Ze szczęścia płakało także niebo i tym samym nie ułatwiało robienia zdjęć, ale na pewno tworzyło niepowtarzalny klimat.

Taneczna euforia- Sala Euforia Myślenice

Sala Weselna Euforia Myślenice to sala na 350 osób, pokoje gościnne i apartament dla nowożeńców. Wiola i Maciej rozpoczęli zabawę weselną olśniewającym tańcem z podnoszeniem wśród wirującego konfetti. Niezapomnianym momentem była też dedykacja dla państwa młodych od Gosi – było zabawnie i wzruszająco. Imprezie towarzyszyła niesamowita energia. Zresztą, wystarczy spojrzeć tylko na zdjęcia z reportażu, aby zobaczyć, jak wszyscy dobrze się bawili. Sala Euforia Myślenice ma niepowtarzalny klimat.

Fotograf ślubny Myślenice

Szukasz doświadczonego fotografa ślubnego w Małopolsce, który stworzy dla Ciebie coś więcej niż tylko zbiór przypadkowych zdjęć z kościoła i wesela? A może chcesz zrobić niesztampową sesję ślubną lub narzeczeńską w Myślenicach lub okolicy? Skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.

Fotograf-slubny-myslenice-sala-weselna-euforia-fotograf-brzesko-krakow-tarnowFotograf-slubny-myslenice-sala-weselna-euforia-fotograf-brzesko-krakow-tarnow

Fotografia ślubna to dla mnie sztuka przekazywania emocji i opowiadania historii. Bardzo bym chciał, żeby historia, którą przekazałem nawet po długim czasie mogła Was poruszyć i wywołać emocje. W dniu Waszego ślubu staram się pracować tak, aby być dla Was niezauważalnym, a jednocześnie zauważać momenty, które Wam umykają. Kocham naturę i krajobrazy oraz uwielbiam podróżować, więc na waszych zdjęciach plenerowych zawsze staram się przekazać piękno natury i świata. Pracuję głównie na terenie Małopolski – między innymi w Tarnowie, Krakowie oraz Brzesku. Często zdarza mi się także wykonywać reportaże ślubne na terenie Podkarpacia oraz w innych rejonach Polski.

Szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Krakowie, Tarnowie, Brzesku i okolicach? Napisz do mnie, a wspólnie zaplanujemy relację z Twojej uroczystości i wesela. Zrobię także dla Ciebie niecodzienną sesję narzeczeńską czy ślubną. Doradzę, podpowiem i podsunę masę pomysłów, dzięki którym Twoje zdjęcia będą wyjątkową pamiątką wspaniałych chwil.

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *