Sesja o wschodzie słońca

Sesja o wschodzie słońca

Sesja w górach

Ania i Paweł to ludzie gór. Od samego początku wiedzieliśmy, że sesja musi być w górach. Mieliśmy w głowie dwie opcje, ale w końcu wygrał piękny widok na najwyższe polskie góry. Jedynym moim warunkiem był wschód słońca. Wiedziałem, że festiwalu mgieł pod szczytami gór nie przebije nic. Na szczęście Ania z Pawłem zaufali mi w pełni i mogliśmy planować szczegóły.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska zwłaszcza w górach to świetna sprawa, jednak z Anią i Pawłem nie udało nam się na nią umówić, mimo najszczerszych chęci. Dlatego wiedziałem, że na sesję ślubną musimy umówić się w super miejscu. Jak już mieliśmy nasze super miejsce, to trzeba było dograć logistykę i wstać o 4 rano.  Nie było wyjścia, bo co może być piękniejszego od wschodzącego słońca pośród majaczących w oddali gór pokrytych pierzyną mgieł. Szczerze powiedziawszy, to chyba najpiękniejszy spektakl, jaki można sobie wymarzyć. Jest to spektakl wymagający, ale mimo wszystko całe piękno otoczenia wynagradza wszystko.

Sesja o wschodzie słońca

To dosyć trudne wyzwanie. Wyzwanie dla fotografa, bo o tak wczesnych godzinach porannych trzeba zachować dość dużą otwartość umysłu i postarać się sięgnąć głęboko do worka z kreatywnością. O tej porze dnia to chyba nic nie jest łatwe, a jednak nie ma wyjścia. Dla pary też to nie jest łatwe, bo sesja o wschodzie słońca to dość duże wyzwanie logistyczne. Suknia, zwłaszcza tak piękna, musi być przygotowana. Trzeba zadbać o makijaż, co o tak wczesnej porze jest niezwykle trudne. Trzeba postarać się mieć ładną fryzurę no i w końcu nie wyglądać na zdjęciach jakby co dopiero człowiek się obudził.

Wstajesz więc rano i liczysz, że te wszystkie rzeczy, na które do pewnego stopnia masz wpływ wyjdą tak jakby się chciało. I przez całą drogę liczysz, że jedyna rzecz, na którą wpływu się nie ma też zagra jak trzeba. Pogoda wszak bywa kapryśna i nieprzewidywalna, zwłaszcza w górach. Dość opowiadania. Zobaczcie sami.

 

 

Sesja o wschodzie słońcaSesja o wschodzie słońcaSesja o wschodzie słońca

Fotografia ślubna to dla mnie sztuka przekazywania emocji i opowiadania historii. Bardzo bym chciał, żeby historia, którą przekazałem nawet po długim czasie mogła Was poruszyć i wywołać emocje. W dniu Waszego ślubu staram się pracować tak, aby być dla Was niezauważalnym, a jednocześnie zauważać momenty, które Wam umykają. Kocham naturę i krajobrazy oraz uwielbiam podróżować, więc na waszych zdjęciach plenerowych zawsze staram się przekazać piękno natury i świata. Pracuję głównie na terenie Małopolski – między innymi w Tarnowie, Krakowie oraz Brzesku. Często zdarza mi się także wykonywać reportaże ślubne na terenie Podkarpacia oraz w innych rejonach Polski.

Szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Krakowie, Tarnowie, Brzesku i okolicach? Napisz do mnie, a wspólnie zaplanujemy relację z Twojej uroczystości i wesela. Zrobię także dla Ciebie niecodzienną sesję narzeczeńską czy ślubną. Doradzę, podpowiem i podsunę masę pomysłów, dzięki którym Twoje zdjęcia będą wyjątkową pamiątką wspaniałych chwil.

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *