Wesele w Hotelu Europa

Wesele w Hotelu Europa

wesele w hotelu europa

Wesele w Hotelu Europa Starachowice

Był piękny, słoneczny, sobotni poranek kiedy przyjechałem do Starachowic. Droga nie była bardzo szybko, ale tereny bardzo miłe dla oka, więc minęła znośnie i nie nudziłem się słuchając audiobooka. Na miejscu krzątanina, ostatnie szlify i przygotowania no i świetna rodzinna atmosfera. Ja pośród tego wszystkiego czułem się świetnie, praktycznie jak członek rodziny. Dawid i jego rodzina to wszak moi wieloletni znajomi, więc tym bardziej czułem się jak u siebie. Mimo, że byłem daleko, w mieście, które przyszło mi odwiedzić dopiero pierwszy raz i oczywiście wesele w hotelu Europa też fotografowałem po raz pierwszy 😉

Przygotowania do ślubu

Sala ślubna to zazwyczaj pierwsze miejsce na liście 'to do’ w czasie planowania swojego dnia ślubu. Tym razem było trochę inaczej, bo Martyna z Dawidem zapytali mnie kiedy mam wolny termin i od tego zaczęli planowanie swojego dnia. Nie muszę mówić, że to chyba najmilsza rzecz jaka może się przytrafić fotografowi. Oczywiście niesie to za sobą również lekki stres związany z chyba jeszcze większym wyzwaniem niż zazwyczaj. A może to tylko taki głos wewnętrzny 😉 W każdym razie kiedy już się dogadaliśmy co do wolnego terminu, to pozostało dograć to z wymarzonym miejscem Martyny i Dawida.

  Z Dawidem i Martyną udało nam się ponownie spotkać w czasie sesji ślubnej w przepięknym miejscu, ale o tym będzie następnym razem w kolejnym wpisie.

Klasyczne wesele w Hotelu Europa

Dawid z Martyną na miejsce swojego śluby wybrali Hotel Europa w rodzinnej miejscowości Martyny- w Starachowicach. Nie mogli chyba lepiej trafić. Ładnie położony hotel, z dala od centrum to świetne miejsce, aby ugościć najbliższą rodzinę i przyjaciół na pięknym, klasycznym przyjęciu w kameralnym i stylowym miejscu. Muszę powiedzieć, że jestem pod bardzo dużym wrażeniem miejsca. Bez przepychu, a klasycznie, kameralnie i bardzo rodzinnie.

Zapraszam do zobaczenia kilkudziesięciu zdjęć z reportażu Martyny i Dawida. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

wesele w hotelu europawesele w hotelu europawesele w hotelu europawesele w hotelu europawesele w hotelu europawesele w hotelu europa

2 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *