Sesja nad jeziorem

sesja nad jeziorem

Sesja nad jeziorem w promieniach zachodzącego słońca

Jesienna sesja nad jeziorem chodziła nam po głowach dość długo, bo czy jest coś piękniejszego niż tafla jeziora rozświetlona promieniami krwisto czerwonego słońca, kolorów pięknej jesieni oraz niepowtarzalnego klimatu jesieni w górach. W górach przepięknych- Tatrach.

Sesja nad jeziorem

Sesja ślubna jesienią to niepowtarzalna okazja także, żeby podziwiać piękno tej wyjątkowej, według mnie pory roku. Wszak nieprzesadzone są przecież opinie o złotej jesieni. Jesień w górach potrafi zaskoczyć feerią barw
i kolorów, a nawet zapachów, co potęguje niesamowite wrażenia. Sesja nad jeziorem skąpanym w barwach jesiennych to na pewno niesamowite przeżycie.

Ta sesja była także bardzo wyjątkowym przeżyciem dla mnie. Po kilku latach miałem ponownie odwiedzić Słowację
i przepiękne jezioro Szczyrbskie znajdujące się niedaleko granicy z naszym krajem. Kto z Was nie widział jeszcze Strbskiego Plesa, niech nie zwleka. To naprawdę niesamowite miejsce. W czasie sesji nad jeziorem Strbskim z Martyną i Dawidem udało nam się stworzyć kilka ciekawych kadrów i oddać klimat jesieni w górach, znaleźć kilka ciekawych pomysłów na zdjęcia i pokazać jezioro Strbskie z trochę innej perspektywy.

Może część z Was pamięta, że sesja nad jeziorem Strbskim to niejedyna sesja z jeziorem w tle, bo nie tak dawno
z Gosią i Kamilem odwiedziliśmy jezioro Lago di Braies we Włoszech.

Zapraszam Was serdecznie na Sesję z Martyną i Dawidem oraz inne sesje na mojej stronie. Zapraszam również do podzielenia się wrażeniami.

 

sesja ślubna nad jezioremsesja nad jeziorem

4 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *